Śniadania w Fiorentinie

Przed Tobą cały dzień zwiedzania albo seria spotkań? Zacznij dzień od śniadania w wysmakowanej formule kuchni polskiej, którą znajdziesz w restauracji Fiorentina Dom Polski!

Nasza restauracja jest na co dzień otwarta w godzinach 12:00-23:00, ale zapraszamy również do spędzenia u nas poranków. Od poniedziałku do piątku serwujemy śniadania od 7:00 do 10:30, a w weekendy i święta czekamy na Gości nieco dłużej – od 7:00 do 11:00.

Z nami przywitasz dzień bogatym posiłkiem, na który składa się m.in. świeżo wypiekane domowe pieczywo, selekcja polskich serów, sezonowe warzywa czy lokalne wędliny. W bufecie słodkości oczy i podniebienie cieszą domowe marmolady, croissanty, owoce i tarty. Każdy z Gości może też wybrać danie z menu a’la minute, w ramach którego serwujemy m. in. regionalne kiełbaski, omlet i jajka po benedyktyńsku. W zakresie napojów w ramach zestawu śniadaniowego polecamy wybór kaw i herbat, soki z Łącka, świeżo wyciskane soki z pomarańczy i grejpfrutów, wodę mineralną oraz wino musujące.

Na śniadanie zapraszamy w cenie 80 zł za zestaw. Szczegółowe menu można sprawdzić tutaj.

Dodaj komentarz