Spotkanie Masterclass z Małgorzatą Domagalik i Allanem Starskim

Dziękujemy za udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Masterclass – Sztuka Konwersacji, które po raz pierwszy odbyło się w Krakowie. Restauracja Fiorentina 1 maja 2019 roku miała przyjemność podjąć wyjątkowy duet – Małgorzatę Domagalik i Allana Starskiego, którzy poprowadzili wieczór przy udziale kilkudziesięciu gości.

Allan Starski jest autorem scenografii filmowych i teatralnych – przy jego udziale powstały m.in.: „Panny z Wilka”, „Pan Tadeusz” czy „Człowiek z marmuru” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Ma na koncie wiele nagród z najwyższej półki – m.in. Oscara za scenografię do „Listy Schindlera” Stevena Spielberga i Cezara za „Pianistę” Romana Polańskiego.

Spotkanie rozpoczęło się recitalem fortepianowym w naszym ogrodzie u stóp Wawelu. Goście mieli okazję smakować dań z menu, które specjalnie na tę okazję przygotował Chef Kuchni Restauracji Fiorentina – Robert Koczwara. Podstawą dla zaserwowanych dań były lokalne produkty najwyższej jakości. Całość menu nawiązywała do najlepszych tradycji kuchni polskiej.

Wina do kolacji zapewniała firma Endorwina. Podczas wieczoru towarzyszyła nam również marka Singleton, której wyborna whisky była bazą do koktajli zaprojektowanych specjalnie z okazji spotkania w Restauracji Fiorentina. Starannie dobrane menu, wyjątkowe alkohole, przepiękne wnętrza Fiorentiny i mistrzowskie prowadzenie – wszystko to złożyło się na szczególną atmosferę wieczoru, o którym nasi goście na pewno długo będą pamiętać.

Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Masterclass, które odbędzie się 29 maja 2019 roku w naszej siostrzanej restauracji Szara Gęś w Krakowie. Tym razem Małgorzacie Domagalik towarzyszyć będzie legenda polskiego kina – pan Jerzy Stuhr. Bilety dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz