W naszej karcie znajdą Państwo dania bazujące na świeżych, nieprzetworzonych, niezawierających konserwantów lokalnych składnikach. Dania te podane są w nowoczesnych aranżacjach, nieoczywistych połączeniach smaków. Potrawy przygotowane są z najwyższą starannością, z pełną dbałością o szczegóły i składniki serwowane w kilku odsłonach w czasie jednego kulinarnego doświadczenia.

Jedną z naszych specjalności jest sezonowana wołowina, przygotowywana na grillu opalanym węglem drzewnym. Serwujemy, wyjątkowy stek po florencku, a sekret bistecca alla fiorentina tkwi w wyjątkowym sposobie cięcia mięsa i jego jakości.

Bazujemy na najlepszych lokalnych składnikach. Nasze menu zmienia się wraz z nastaniem kolejnej pory roku – hołdujemy produktom polskie – najwyższej jakości, produkty sezonowane, z których możemy wydobyć esencję smaku. Menu opiera się na produktach świeżych, nieprzetworzonych, bez konserwantów, barwników i ulepszaczy.

Sprawdź pozostałe opinie naszych Gości:    

Sprawdź pozostałe opinie naszych Gości:    

Rezerwacja stolika

Rezerwacja jest bardzo łatwa. Zadzwoń do nas pod numer +48 12 426 46 08, od poniedziałku do niedzieli, między 9.00 a 22.00 lub użyj poniższego formularza.

Rezerwacji online można dokonać najpóźniej 24 godziny przed przybyciem. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.

Nasza oferta

Dla naszych gości organizujemy:

  • przyjęcia okolicznościowe
  • przyjęcia firmowe i integracyjne
  • przyjęcia świąteczne
  • spotkania biznesowe (z możliwością rezerwacji całej restauracji na wyłączność)
  • kolacje połączone z degustacją wina i profesjonalnym szkoleniem winiarskim w zakresie odpowiednim do oczekiwań gości

Dowiedz się więcej

Fiorentina restauracja włoska
Zarezerwuj Stolik
Dane kontaktowe